Paweł Biszczak zasilił szeregi DSF Kickboxing Challenge!
Kickboxing

Paweł Biszczak zasilił szeregi DSF Kickboxing Challenge!

Rok 2018 zaczyna się od małego trzęsienia ziemi w polskim kickboxingu. Paweł Biszczak zasila szeregi DSF Kickboxing Challenge. To kolejne wielkie wzmocnienie najlepszej federacji promującej tę dyscyplinę sportu w Polsce. Zawodnik z Legnicy to mistrz Polski, Europy i świata w K-1. Ostatnio związany był z FEN.

– Melduję się na pokładzie DSF Kickboxing Challenge! – oznajmia Paweł Biszczak– Czeka mnie nowe wyzwanie i możliwość sprawdzenia się z wartościowymi przeciwnikami, bo takie otrzymałem zapewnienia w nowej federacji. Chcę się mierzyć z najlepszymi zawodnikami na najwyższym poziomie!  kończy.

32-letni Biszczak zaczynał od Karate Kyokushin, ale rywalizuje też w Muay Thai i formule K-1, wszędzie z sukcesami. W 2012 roku został zawodowym mistrzem Europy WKN. Dwa lata później zdobył mistrzostwo Polski w K-1. Ostatnio występował w federacji FEN, gdzie w 2017 roku został mistrzem wagi półśredniej.

– Paweł Biszczak jest zawodnikiem na miarę takich legend polskiego sportu jak Marek Piotrowski, Przemek Saleta i Piotr Siegoczyński –przekonuje Sławomir Duba, prezes federacji DSF Kickboxing Challenge. – Czujemy, że w wyniku tego transferu nasze szeregi zostały bardzo wzmocnione.

3 lutego Biszczak zadebiutuje na gali DSF Kickboxing Challenge 13 w Hali Orbita we Wrocławiu. Na mocy kontraktu stoczy dla federacji co najmniej 4 walki.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Czy Rafał Kijańczuk w 2019 roku zdobędzie tytuł mistrza M-1 Global?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.