Nieoficjalnie: Znamy kolejnego rywala Jana Błachowicza!
Polacy w UFC

Nieoficjalnie: Znamy kolejnego rywala Jana Błachowicza!

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych i najlepiej poinformowanych dziennikarzy w branży MMA – Ariel Helwani donosi, że kolejnym rywalem Jana Błachowicza (28-9) będzie Aleksandar Rakić (14-2). Do walki ma dojść w 2022 roku. 

Helwani poinformował, że UFC pracuje nad tym zestawieniem i jest trakcie dogadywania szczegółów – daty i miejsca pojedynku. Rakić to nr 3 w rankingu wagi półciężkiej. „Rocket” walczy w UFC od 2017 roku i wygrał 6 z 7 pojedynków, z pokonanym polu zostawiając m.in. Thiago Santosa czy Anthony’ego Smitha. Serb reprezentujący Austrię to znakomity kickbokser, który ponad 60 proc. zwycięstw odniósł przez nokaut.

Z kolei Jan Błachowicz 30 października w Abu Zabi stracił mistrzowski pas UFC na rzecz Glovera Teixeiry. Brazylijczyk poddał Polaka duszeniem zza pleców w 2. rundzie. „Cieszyński Książę” był czempionem największej organizacji MMA na świecie przez ponad rok i raz udanie obronił tytuł – w starciu z Israelem Adesanyą na UFC 259.

 

 

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.