Mateusz Gamrot zwakował dwa pasy KSW! "Mój kontrakt się skończył"
Polskie MMA

Mateusz Gamrot zwakował dwa pasy KSW! „Mój kontrakt się skończył”

Podwójny mistrz KSW, Mateusz Gamrot, ogłosił, iż skończył mu się kontrakt z federacją i postanowił zwakować swoje tytuły. „Gamer” podziękował właścicielom Konfrontacji Sztuk Walki i wyznał, że musi odpocząć od zawodowej kariery w MMA.

Słowa gwiazdy KSW nie oznaczają przejścia do innej organizacji. Zawodnik z rozmowie z Borysem Mańkowskim, najnowszym jego videoblogu, powiedział, że w ostatnich miesiącach nie mógł dogadać się z dotychczasowym pracodawcą. Dodał on również, że musi zrobić sobie przerwę od startów w MMA i więcej czasu poświęcić rodzinie.

– Prawda jest taka, że zwakowałem dwa pasy KSW. Mój kontrakt się skończył. Chciałbym podziękować KSW za 6 lat współpracy. Miałem wiele spotkań z włodarzami. Chcieliśmy doprowadzić do tego, żeby nasze drogi dalej szły razem. Nie mogliśmy się dogadać na pewnym etapie. Ja też jestem zmęczony. Chciałbym odpocząć – powiedział Mateusz Gamrot.

28-latek przyznał, że wiele zawdzięcza federacji KSW i z pewnością, jeśli wróci mu głód walki, będzie chciał ponownie zawalczyć dla polskiego giganta MMA. Aktualnie były już mistrz KSW chce skupić się na rodzinie, a także powrócić na studia, aby dokończyć ratownictwo medyczne. „Gamer” ma również włączyć się w promocję i działalność szkoły dla trudnej młodzieży, którą otwiera jego menadżer.

Jak na razie federacja KSW nie ustosunkowała się do słów Gamrota.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Kto wygra walkę wieczoru KSW 50 w Londynie?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.