Marcin Held kontra Musa Chamanajew na ACB w Moskwie!
Polskie MMA

Marcin Held kontra Musa Chamanajew na ACB w Moskwie!

Przed trudnym zadaniem stanie w Moskwie Marcin Held (MMA 24-7). Polak na gali ACB 98, 10 listopada, zmierzy się z miejscowym faworytem, Musą Khamanaevem. Dla byłego zawodnika UFC będzie to drugi występ dla Absolute Championship Berkut. 

Rywal Helda to doświadczony zapaśnik. Na jego koncie są zwycięstwa nad m.in. Niko Puhakką czy Cengizem Daną. Zawodnik z Groznego ponad połowę swoich wygranych odniósł przed czasem.

Z kolei dla podopiecznego trenera Andrzeja Kościelskiego występ w Moskwie będzie kolejnym krokiem ku mistrzowskiej walce w ACB o pas wagi lekkiej. Turniejowy mistrz Bellatora w kategorii do 70 kg z 2014 roku to znakomity zawodnik brazylijskiego jiu jitsu. Held aż 54 proc. swoich zwycięstw odniósł przez poddania. Po nieudanej przygodzie w UFC, wydaje się iż w rosyjskiej organizacji Polak może zyskał „drugie życie”.

Gala w Moskwie odbędzie się 10 listopada.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Czy Rafał Kijańczuk w 2019 roku zdobędzie tytuł mistrza M-1 Global?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.