Makowski Fighting Championship 12 ku pamięci Dawida Mory
Kickboxing

Makowski Fighting Championship 12 ku pamięci Dawida Mory

W ubiegłym tygodniu ostatecznie potwierdziła się informacja o planach związanych z wrześniową galą Makowski Fighting Championship w Zielonej Górze. 12. edycja MFC będzie jednocześnie Memoriałem Dawida Mory. Jeden z czołowych polskich zawodników wagi ciężkiej 1 września 2016 roku odebrał sobie życie. 

MFC 12MFC jest jedyną polską organizacją kickboxingu dla której walczyli zawodnicy aż z 23 krajów na świecie: Egiptu, Włoch, Czech, Niemiec, Białorusi, Holandii, Belgii, Słowacji, Argentyny, Australii, Hiszpanii, Gruzji, Tajlandii, Litwy, Szwecji, Surinamu, Portugalii, Anglii, Japonii, Chorwacji, Wietnamu, Grecji i Polski.  To że MFC stawia na najlepszych na świecie świadczy chociażby fakt że zawodnicy walczący dla naszej organizacji walczą dla znanych organizacji na świecie tj. Glory, Kunlun Fight, czy UFC.

MFC 12 odbędzie się 16.09.2017 w Zielonej Górze, będzie to wyjątkowa gala, nie zabraknie niespodzianek, starych mistrzów, nowych nazwisk, walk rewanżowych, znanych zawodników w nowych formułach i wiele więcej.

Gala MFC 12 we wrześniu w Zielonej Górze! Makowski i Jędrzejczyk w głównych rolach

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Kto wygra na FEN 28?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.