CO-MAIN EVENT SZADKOWSKIEGO - Strefa Sztuk Walki - Świat MMA i kickboxingu w jednym miejscu
Beltor News

CO-MAIN EVENT SZADKOWSKIEGO

Gala Madness Cage Fighting 8 naszpikowana jest lokalnymi gwiazdami. Nie mogło zabraknąć w tym zestawieniu niezwykle efektownie walczącego Wiktora Szadkowskiego, który reprezentować będzie barwy KSW Motor Lublin!

Szadkowski jest utalentowanym pięściarzem, który w swoim dorobku ma medale Mistrzostw Polski. Oprócz tego swoje umiejętności potwierdzał na zawodowych ringach, a nawet próbował sił w walkach na gołe pięści w federacji „Gromda”.

Popularny „Wicio” z powodzeniem stawał w szranki także w formule kickbokserskiej gdzie w 2020 roku, zdobył tytuł Mistrza Polski seniorów formule full-contact, zaś w 2019r wywalczył krążek koloru brązowego.

Naprzeciw niego stanie reprezentant kraju, zdobywca Pucharu Świata K-1 Rules oraz wielokrotny Mistrz Polski w kickboxingu Dominik „Majku” Kaleta. Walka odbędzie się na zasadach K-1 w małych rękawicach, na dystansie 3 rund po 3 minuty. Zapowiada się prawdziwa „wojna”, w której dwóch prawdziwych wojowników da z siebie wszystko.

Transmisja gali MCF 8 z Łęcznej będzie na kanale Polsat Sport i Super Polsat.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.