Kolejne starcia dodane do karty walk MFC 12 w Zielonej Górze!
Kickboxing

Kolejne starcia dodane do karty walk MFC 12 w Zielonej Górze!

Gala MFC12: Memoriał Dawida Mory już 16.09.2017 w Zielonej Górze! Kolejnym zawodnikiem, którego zobaczymy we wrześniu w ringu MFC, jest zielonogórzanin Grzegorz Czerny. Co ciekawe, tak naprawdę ta wrześniowa walka będzie oficjalnym debiutem ringowym Czernego. Jego rywalem w formule K1 będzie Niemiec Razvan Ivorciuc, walka odbędzie się w limicie 81kg. 

W innym pojedynku kibiców czeka rewanż!  W karcie głównej nie może zabraknąć Michała Szmajdy, który dostarcza kibicom ogrom emocji. Szmajda 31.05.2017 zanotował zwycięstwo w 1 rundzie nad Tajem na wyspie Koh Samui. Michał w ringu MFC stawał 12 razy, z tego 10 razy zwyciężał. W Zielonej Górze stoczy pojedynek rewanżowy z Vladimirem Konskym reprezentującym słowacki NVR Gym.

Michał Szymajda MFC

Do gali w Zielonej Górze pozostał nieco ponad miesiąc. Bilety można kupić tutaj >>>

16.09.2017 w ringu MFC zobaczymy znakomitych polskich i zagranicznych zawodników m.in. Tomasza Makowskiego, Pawła Jędrzejczyka, Michała Szmajdę, Sławomira Przypisa, Macieja Zembika, Marcina Bodnara, Bartłomieja Wawryszyna oraz Emilię Czerwińską. Zawodnicy reprezentujący polskie barwy skrzyżują rękawice z zawodnikami m.in. z Niemiec, Słowacji, Rumunii, oraz Demokratycznej Republiki Konga. W hali CRS zobaczymy 10 pojedynków na zasadach K1, MMA i Muay Thai.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Czy Rafał Kijańczuk w 2019 roku zdobędzie tytuł mistrza M-1 Global?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.