Joanna Jędrzejczyk vs Walentina Szewczeko o pas na UFC 231!
Polacy w UFC

Joanna Jędrzejczyk vs Walentina Szewczeko o pas na UFC 231!

A jednak! Joanna Jędrzejczyk (MMA 15-2) jednak zawalczy z Walentiną Szewczenko (MMA 15-3) o pas wagi muszej (do 57 kg) UFC na gali z numerem 231 w Toronto. W walce wieczoru Max Holloway skrzyżuje rękawice z Brianem Ortegą

Jędrzejczyk do starcia z Szewczenko przystąpi po zwycięstwie nad Tecią Torres na UFC on Fox 30. „JJ” wcześniej jednak przegrała dwie batalie z Rose Namajunas, w wyniku czego nie jest mistrzynią kategorii słomkowej. Polka dzierżyła ten tytuł od marca 2015 roku, kiedy znokautował Carlę Esparzę.

Z kolei Walentina Szewczenko po raz drugi podejdzie do szansy walki o tytuł w kategorii muszej. Jej starcie z Nicco Montano z UFC 228 zostało odwołane z powodów problemów ówczesnej mistrzyni ze zrobienie wagi. W konsekwencji tego Montano została pozbawiona pasa.

 

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Czy Rafał Kijańczuk w 2019 roku zdobędzie tytuł mistrza M-1 Global?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.