Joanna Jędrzejczyk kontra Rose Namajunas na UFC 217!
Polacy w UFC

Joanna Jędrzejczyk kontra Rose Namajunas na UFC 217!

Jędrejczyk vs Namajunas

Doniesienia potwierdziły się w przypadku walki Joanny Jędrzejczyk (MMA 14-0) z Rose Namajunas (MMA 6-3). Do starcia polsko-amerykańskiego o pas wagi słomkowej UFC dojdzie na gali z numerem 217, która 4 listopada odbędzie się w Madison Square Garden. 

Dla Jędrzejczyk starcie z Namajunas będzie szóstą obroną tytułu mistrzowskiego. Do tej pory olsztynianka nie zaznała porażki w szeregach największej światowej organizacji. „JJ” pas w wadze do 52 kg zdobyła 14 marca 2015 roku, kiedy na gali UFC 185 znokautowała Carlę Esparzę. W kolejnych pojedynkach Joanna Jędrzejczyk nie dała szans Jessice Penne, Valerie Letourneau, Claudii Gadelhi, Karolinie Kowalkiewicz i ostatnio Jessice Andrade.

Namajunas na starcie z Polką zapracowała dzięki wygranej z Michelle Waterson w kwietniu tego roku. Wcześniej „Thug” musiała uznać m.in. wyższość Kowalkiewicz czy Esparzy.

Głównym starciem gali UFC 217 w Nowy Jorku będzie batalia powracającego do MMA po 4 latach Georgesa St. Pierre’a (MMA 25-2) z mistrzem wagi średniej, Michaelem Bispingiem (MMA 30-7).

 

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Czy Joanna Jędrzejczyk odzyska pas mistrzyni UFC?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.