Jan Błachowicz znokautował Luke'a Rockholda na UFC 239! (wideo)
Polacy w UFC

Jan Błachowicz znokautował Luke’a Rockholda na UFC 239! (wideo)

Jan Błachowicz znokautował w 2. rundzie Luke’a Rockholda na UFC 239 w Las Vegas. Polak kapitalnie ustrzelił byłego mistrza wagi średniej lewym sierpowym i sprawił dużą niespodziankę swoim kibicom. 

W 1. rundzie dało się odczuć jednak przewagę Amerykanina. Rockhold mocno wszedł w pojedynek, ale odważna stójka była tylko zmyleniem jego prawdziwych zamiarów – sprowadzenia Polaka do parteru. Błachowicz świetnie jednak bronił obaleń, a pod koniec premierowej odsłony starcia upolował rywala wysokim kopnięciem i tylko syreną oznaczająca koniec rundy uratowała Amerykanina przed przegraną.

W 2. rundzie Rockhold ponownie ruszył z animuszem, ale ponownie nie udało mu się sprowadzić Błachowicza do parteru. Wreszcie to zawodnik Berkut WCA Fight Team wystrzelił lewym sierpowym prosto w szczękę rywala i sędzia Herb Dean musiał przerwać pojedynek.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Kto wygra walkę wieczoru FEN 26 we Wrocławiu?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.