Była zawodniczka UFC, Izabela Badurek powraca do TFL
Polskie MMA

Była zawodniczka UFC, Izabela Badurek powraca do TFL

Zawodniczka UFC, Izabela Badurek wraca do klatki TFL, już 23 marca na historycznej gali w Lublinie!

Urodzona w Lublinie zawodniczka 11 kwietnia 2015 podpisała kontrakt z najlepszą na świecie amerykańską organizacją UFC. Z powodów macierzyńskich zawodniczka zmuszona była zawiesić karierę. Dla Izabeli będzie to sentymentalny powrót do klatki lubelskiej organizacji Thunderstrike Fight League. Reprezentantka Lubelszczyzny, powróci do oktagonu i zaprezentuje się przed własną widownią podczas największej w historii gali TFL 13 „GLOBUS”, zaplanowanej na 23 marca w lubelskiej hali Globus.

Izabela Badurek TFL

Izabela Badurek w TFL jest niepokonana, dwukrotnie zwyciężała nad swoimi rywalkami przed czasem. – Wkład TFL w rozwój MMA w Polsce jest duży. Mamy zawodników TFL, którzy walczą lub walczyli jak w przypadku Izy w UFC. Jeżeli zawodniczka ponownie skupi się na odbudowaniu kariery pod banderą TFL, ma szanse ponownie zagościć na salonach UFC. Cieszę się że Iza wraca w Lublinie bo tutaj jest jej dom a każdy w swoim domu czuje się najlepiej – komentuje Jacek Sarna.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Kto wygra walkę wieczoru KSW 50 w Londynie?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.