Hit z udziałem Mariusza Pudzianowskiego na KSW 40?!
Polskie MMA

Hit z udziałem Mariusza Pudzianowskiego na KSW 40?!

James McSweeney

Wiele wskazuje na to, że James McSweeney (MMA 15-15-0) będzie kolejnym rywalem Mariusza Pudzianowskiego (11-5-0/ 1NC) na gali KSW 40 w Dublinie, 22 października. „Młot” na Facebooku zasugerował fanom taką opcję. 

36-latek w KSW wystąpił dotąd dwa razy, poddał Marcina Różalskiego w Londynie i przegrał w walce o pas wagi ciężkiej z Karolem Bedorfem. W walce z „Coco” weteranowi Cage Rage i UFC przydarzył się atak epilepsji i dlatego w 2016 roku postanowił on zakończyć zawodową karierę. Jego emerytura nie trwała jednak długo i teraz przymierza się on do powrotu do klatki, zapewniając, że z jego zdrowiem wszystko jest w porządku.

Jak na razie KSW milczy wobec doniesień na temat tego pojedynku. Starcie „Pudziana” z brytyjskim „Młotem” wydaje się jednak strzałem w „10” dla drugiej zagranicznej gali polskiej federacji.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Czy Joanna Jędrzejczyk odzyska pas mistrzyni UFC?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.