FEN 29. Rewanż Marcina Łazarza z Adamem Kowalskim nierozstrzygnięty!
Beltor News

FEN 29. Rewanż Marcina Łazarza z Adamem Kowalskim nierozstrzygnięty!

Ależ to były emocje! Pojedynek wieczoru FEN 29: Lotos Fight Night w Ostródzie, pomiędzy Adamem Kowalskim z Marcinem Łazarzem, zakończył się nierozstrzygnięty po przypadkowym faulu w 3. rundzie. Będzie trzecia walka, bo emocji w Ostródzie było co niemiara. 

1. runda zdecydowanie dla Kowalskiego. Olsztynianin podłączył Łazarz i ten musiał walczyć o przetrwanie. Ambicja reprezentanta Team Beltor nie pozwoliła mu się poddać. „Rudex” umiejętnie skleił się do rywala w parterze, odzyskując świadomość.

2. runda bardziej wyrównana. Łazarz dobrze operował ciosami prostymi, ale Kowalski nadal był niebezpieczny w bokserskich wymianach. Były mistrz BAMMA korzystał jednak ze swojego doświadczenia i lepiej prezentował się kondycyjnie.

Kiedy wydawało się, że walka wieczoru FEN 29 to mocny kandydat do starcia tego roku w polskim MMA, Łazarz przypadkowo włożył palec w oko przeciwnikowi przy zadanym ciosie. Ten nie był w stanie kontynuować pojedynku. Starcie uznano za nierozstrzygnięte. Prezes Paweł Jóźwiak zapewnił jednak, że federacja doprowadzi do trylogii. Czekamy!

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Czy w 2021 roku chciałbyś zobaczyć walkę Mameda Chalidowa z Roberto Soldiciem?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.