FEN 25: Vaso "Psychopata" Bakocevic potwierdza rewanż z Jewtuszką
Polskie MMA

FEN 25: Vaso „Psychopata” Bakocevic potwierdza rewanż z Jewtuszką

Pomimo ostatnich zawirowań i propozycji od KSW, Vaso Bakocevic, postanowił podpisać kontrakt z FEN i 15 czerwca zmierzy się w rewanżowym pojedynku z Maciejem Jewtuszką. „Psychopata” jest dobrze znany polskim kibicom z walk z Arturem Sowińskim czy właśnie z „Irokezem”. 

Bakocevic w rozmowie z MMANews.pl, powiedział:

KSW zaproponowało mi pojedynek pod koniec kwietnia w wadze średniej. Nie chciałem walczyć w 84 kg, bo po ostatniej wygranej pojawiły się szanse na UFC i chcę to rozegrać mądrzej niż dotychczas. W kategorii średniej jestem co prawda niepokonany, a Tapology umieściło mnie jako #1 w tej dywizji na Bałkanach, ale chcę jednak walczyć niżej. Gdyby nie to, to przyjąłbym ich ofertę. Mógłbym nawet zmierzyć się z Pudzianowskim, mam to w dupie.

FEN zaoferowało mi więcej pieniędzy niż za pierwszym razem. Do tego pojawił się aspekt otwartej telewizji, więc uwierz mi zarobię dobrze od sponsorów.

Federacja FEN po raz pierwszy zawita do Ostródy. 15 czerwca najlepszych zawodników w Europie w formułach MMA i K-1 ugości Amfiteatr usytuowany nad wschodnim brzegiem jeziora Drwęckiego. Gala na świeżym powietrzu będzie pierwszym tego typu wydarzeniem zorganizowanym przez federację FEN.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Czy Rafał Kijańczuk w 2019 roku zdobędzie tytuł mistrza M-1 Global?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.