Extra Fight: Paweł Jędrzejczyk napisał historię w Instabule
Beltor News

Extra Fight: Paweł Jędrzejczyk napisał historię w Instabule

Paweł Jędrzejczyk Beltor

Na dziś wspomnień czar od jednego z najlepszych polskich kickboxerów. Zobacz pojedynek Pawła JędrzejczykaRamazanem Beyazkayą, do którego doszło w październiku 2008 roku w Istanbule. 

Paweł Jędrzejczyk (Beltor Team): W październiku 2008 roku dostałem propozycje walki na gali WKN w Istambule. Zgodziłem się bez wahania, pomimo tego, że limit wagowy był do 85kg (walczę w przedziale 77- 81kg). Ranga imprezy i transmisja na żywo w telewizji Fox Sports kusiło za bardzo…

Nie wiedziałem kim jest przeciwnik bo nazwisko które otrzymałem było przekręcone. Teraz wiem, że to dobrze bo wszystko jest w głowie i gdybym zobaczył jak wygląda i gdzie walczy mógłbym uznać, że jest za wcześnie.

Na oficjalnym ważeniu Ramazan zachowywał się delikatnie mówiac nielegancko i do tego popchnął mnie. 10 lat temu nie było to tak popularne jak teraz. Ważył o wiele wiecej niż ja i ustalony limit.
Dzień później jako jedyny reprezentant „Reszty Świata” pokonałem zawodnika Turcji. Była to moja druga walka zawodowa! Ten pojedynek otworzył mi drzwi do walk o tytuły Mistrzowskie federacji WKN.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Czy Joanna Jędrzejczyk odzyska pas mistrzyni UFC?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.