Dawid Mirkowski zawalczy na Granda Pro 4 w Warszawie!
Beltor News

Dawid Mirkowski zawalczy na Granda Pro 4 w Warszawie!

Dawid Mirkowski Beltor

Zawodnik Team Beltor, Dawid Mirkowski, już 9 czerwca stoczy kolejną zawodową walkę. Fighter z Garuda Muay Thai zmierzy się na warszawskim Torwarze z Rafałem Korczakiem, który jest starszy od utalentowanego 19-latka aż o 14 lat. 

Dla Mirkowskiego (5-4) to kolejny tegoroczny występ, po walkach stoczonych dla litewskiego giganta kickboxingu – Kings of Kings. Więcej o dokonaniach Dawida można przeczytać tutaj. – Bitwa odbędzie się 9 czerwca. Znając dobrze Rafała jestem pewien że żaden z nas nie odpuści i pokażemy wam najlepsze widowisko i to jeszcze w Warszawie! Ja obiecuje tego dnia zameldować się w jak najlepszej formie i pokazać wam cały swój wachlarz umiejętności – zapowiada popularny „Mirko”.

Granda Pro 4 Mirkowski

Starcie Mirkowskiego z Korczakiem odbędzie się w wadze do 81 kg. Obydwaj zawodnicy mają za sobą bogatą karierę amatorską, w której stoczyli ponad 50 pojedynków. Na gali Granda Pro 4: Arena Wojowników zawalczą również m.in. znani z ringów FEN, Radosław Paczuski, Alan Kwieciński czy Arkadiusz Wrzosek.

Oto karta walk wydarzenia:

Granda Pro 4 karta walk

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Czy Joanna Jędrzejczyk odzyska pas mistrzyni UFC?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.