Będzie hit w UFC! Michael Bisping potwierdza walkę z GSP!
Światowe MMA

Będzie hit w UFC! Michael Bisping potwierdza walkę z GSP!

Bisping vs St. Pierre UFC

Mistrz UFC w wadze średniej, Michael Bisping (MMA 30-7) 4 listopada w Madison Square Garden zmierzy się z powracającym do amerykańskiej organizacji po czterech latach przerwy Georgesem St. Pierre’em. Do pojedynku ma dojść na gali UFC 217. To jedno z największych zestawień tego roku w mieszanych sztukach walki. 

Beltor reklamaBisping ostatni raz w oktagonie zameldował się w październiku 2016 roku, pokonując w Manchesterze Dana Hendersona po jednogłośnej decyzji sędziów. „Hrabia” tytuł mistrzowski zdobył cztery miesiące wcześniej, sensacyjnie nokautując Luke’a Rockholda. Z kolei St. Pierre długo zwlekał z podjęciem decyzji o powrocie do MMA. 36-letni przez ostatnie lata uważany był za zawodnika nr 1 w UFC bez podziału na kategorie wagowe.

Zobacz materiał, w którym Bisping potwierdza walkę z GSP:

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Czy Joanna Jędrzejczyk odzyska pas mistrzyni UFC?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.