Bartosz Fabiński deklasuje Emila Meeka na UFC w Hamburgu!
Polacy w UFC

Bartosz Fabiński deklasuje Emila Meeka na UFC w Hamburgu!

Kapitalnie od strony zapaśniczej zaprezentował się na UFC w Hamburgu Bartosz Fabiński (MMA 14-2). „Rzeźnik” z Warszawy, który powrócił do oktagonu po niemal 2,5-letniej przerwie zdeklasował zapaśniczo Emila Webera Meeka i wygrał trzeci pojedynek w UFC z rzędu.

32-letni Fabiński od początku walki przejął kontrolę nad rywalem. Przede wszystkim Polak mądrze punktował Norwega w parterze, gdzie starał się co rusz umieszczać na twarzy oponenta brutalne łokcie. Polak niemal w każdej z trzech rund deklasował Meeka. Kiedy pojedynek przenosił się do stójki „Hulk” wydawał się być lepszy od „Rzeźnika”, ale ten mądrze po chwili szukał sprowadzenia i niemal zawsze robił to skutecznie.

Po trzech rundach Fabiński zwyciężył Meeka jednogłośną decyzją sędziów (29-28, 29-28, 30-27) i udanie powrócił do UFC po długiej przerwie. Wydaje się, że z serią trzech zwycięstw z rzędu w amerykańskiej organizacji Polak może niedługo wiele znaczyć w kategorii półśredniej.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Czy Rafał Kijańczuk w 2019 roku zdobędzie tytuł mistrza M-1 Global?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.