Aziz Karaoglu chce walki z Michałem Materlą w 2018 roku!
Polskie MMA

Aziz Karaoglu chce walki z Michałem Materlą w 2018 roku!

Aziz Karaoglu

Aziz Karaoglu (MMA 9-7) najwyraźniej nie chce dać o sobie zapomnieć polskim fanom i planuje stoczyć jeszcze kilka walk dla federacji KSW. Turek w rozmowie z MMANews.pl wyznał, że w 2018 roku chce powrócić do walk w KSW i celuje w pojedynek z Michałem Materlą.

Po przegranej walce z Mamedem Chalidowem w 2016 roku na gali KSW 35, o Karaolgu zrobiło się głośno z dwóch powodów. Jako jeden z niewielu fighterów sprawił on sporo problemów zawodnikowi z Olsztyna i był bliski odebrania mu pasa w wadze średniej, przegrywając minimalnie na punkty. Po drugie, wyjście do walki przy hymnie ISIS wywołało ogromny skandal w Polsce, a KSW nałożyło na Karaoglu karę w wysokości 800 tysięcy złotych.

Turek wciąż dobrze jednak wypowiada się w kontekście polskiej federacji. Jest on również pod wrażeniem ostatniego występu Michała Materli na KSW 40, gdzie „Cipao” znokautował Paulo Thiago. Aziz Karaoglu nie ukrywa, że chętnie zawalczyłby z zawodnikiem ze Szczecina w 2018 roku.

Nie nienawidzę Materli. Lubię go, bo jest dobrym sportowcem, silnym gościem, technicznym zawodnikiem, uderza mocno, co pokazał w walce z Palharesem. Dla mnie więc jest jednym z najlepszych zawodników w kategorii średniej, dlatego chcę z nim walczyć – wyznał Aziz Karaoglu.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Czy Joanna Jędrzejczyk odzyska pas mistrzyni UFC?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.