Artur Szpilka w KSW? Martin Lewandowski pyta o rywala [ANKIETA]
Boks

Artur Szpilka w KSW? Martin Lewandowski pyta o rywala

Artur Szpilka

Artur Szpilka (20-3, 15 KO) po przegranej z Adamem Kownackim w Nowym Jorku, kończy pewien etap w swojej karierze i po niemal trzech latach powraca do Polski, aby kontynuować karierę i małymi krokami odbudować swoją renomę. Od pewnego czasu zainteresowana pozyskaniem polskiego pięściarza jest federacji KSW, która ponoć złożyła też ofertę „Szpili”. 

Martin Lewandowski, współwłaściciel polskiej federacji, za pośrednictwem Facebooka wdał się w polemikę z fanami na temat potencjalnego rywala Szpilki w MMA. Dyskusja trwa, ale co ciekawe promotor „Szpili”, Andrzej Wasilewski, w rozmowie z ringpolska.pl raczej nie dopuszcza możliwości walki swojego podopiecznego w klatce. – Szpilka to sportowiec z wielkimi ambicjami. Znamy się nie od dzisiaj, przeżyliśmy już lepsze i gorsze chwile, ale charakter pozostaje na zawsze. Artur ma ambicje sportowe, nie myśli o jakiś wygłupach – mówi.

A Wy jak myślicie? Przejście Artura Szpilki do MMA to dobry pomysł?

Czy chciałbyś zobaczyć Artura Szpilkę w KSW?

Zobacz wyniki

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Czy Joanna Jędrzejczyk odzyska pas mistrzyni UFC?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.