Koszmar w Abu Zabi! Jan Błachowicz poddany w drugiej rundzie!
Polacy w UFC

Koszmar w Abu Zabi! Jan Błachowicz poddany w drugiej rundzie!

To nie tak miało wyglądać. Glover Teixeira (33-7) poddał w drugiej rundzie Jana Błachowicza (28-9) w walce wieczoru gali UFC 267 w Abu Zabi. „Cieszyński Książę” stracił mistrzowski pas w kategorii do 93 kg. 

Teixeira błyskawicznie sprowadził walkę do parteru. Błachowicz starał się wykluczać ręce rywala, by sędzia podniósł pojedynek do stójki. 42-letni pretendent nie wyrządzał zbyt wielkiej krzywdy mistrzowi. Nie mniej jednak Brazylijczyk mozolnie zarysowywał swoją przewagę.

Polak dobrze trafił na korpus na początku drugiej rundy. Chwilę później poprawił na wątrobę, a potem lewym podbródkowym. Teixeira jednak mocno odpowiedział! Brazylijczyk sprowadził Błachowicza do parteru, a chwilę później… udusił ciasnym duszeniem trójkątnym.

Jan Błachowicz stracił pas mistrzowski UFC w wadze półciężkiej.

 

 

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.