Wanderlei Silva wolnym zawodnikiem! : MMA News
Wszystkie

Wanderlei Silva wolnym zawodnikiem. Teraz Rizin FF, a może KSW?

To już koniec sporów na linii Wanderlei Silva – UFC. Legendarny zawodnik z Brazylii przeprosił amerykańską organizację za komentarz dotyczący ustawiania walk, a Amerykanie zwolnili go z obowiązującego kontraktu. Teraz „The Axe Murderer” może poszukać wielkich pojedynków w Japonii, gdzie powstało Rizin FF, a nawet w Polsce, choć ta druga opcja jest mało prawdopodobna. 

Były mistrz Pride FC w wadze średniej jest w dobrych kontaktach z właścicielem Rizin Fighting Federation, Noboyoukim Sakakibarą. Być może japońska organizacji zaproponuje Silvie z Fedorem Emelianenką, który 31 grudnia powrócił do MMA i zdeklasował na gali Rizn FF 2 Hindusa Jaideepa Singha.

Wanderlei Silva pod koniec 2014 roku był również wymieniany w kontekście walki z Mamedem Chalidowem na KSW 29. Plotki, które pojawiły się w sieci nie miały jednak żadnego potwierdzenia, tym bardziej, że Brazylijczyka blokował kontrakt z UFC. Wówczas współwłaściciel polskiej federacji odniósł się do sprawy i wyznał, że KSW jednak stać by było na zakontraktowanie Wanderleia Silvy dla Chalidowa. Sam Czeczen również wyrażał chęć stoczenia pojedynku z legendą MMA.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.