Mamed Chalidow gotów dać rewanż Michałowi Materli
Polskie MMA

Mamed Chalidow gotów dać rewanż Michałowi Materli

Ponad dwa lata minęły od okrzykniętej mianem walki stulecia batalii o pas kategorii średniej w KSW pomiędzy Mamedem Chalidowem a Michałem Materlą.  Wydaje się, że w 2018 roku na poważnie będzie można usiąść do rozmów na temat starcia rewanżowego, tym bardziej, że obydwie strony są na „tak” w kwestii drugiej walki. 

Chalidow 3 marca tego roku w łódzkiej Atlas Arenie zmierzy się z innym mistrzem KSW w kategorii półciężkiej, Tomaszem Narkunem. Stawką pojedynku jak na razie nie będzie żaden z mistrzowskich pasów, ani w kategorii do 84 kg i do 93 kg. Kiedy więc zawodnik olsztyńskiego Berkutu Arrachion stanie do kolejnej obrony mistrzowskiego trofeum? Wydaje się, że dobrą okazją ku temu byłby rewanż z Michałem Materlą, który również wystąpi w Łodzi, lecz nazwisko jego rywala nie zostało jeszcze ogłoszone.

– Decyzja nadal należy do KSW oraz do Michała. Dla mnie był mistrzem i nim pozostaje. Tamtego dnia po prostu byłem lepszy, miałem szczęście. Nie marzę o drugiej walce, ale jeśli Michał będzie chciał dostać szansę, jestem na tak – powiedział Mamed Chalidow w rozmowie z Przeglądem Sportowym.

 

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Czy Rafał Kijańczuk w 2019 roku zdobędzie tytuł mistrza M-1 Global?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.