Tomasz Adamek w KSW? Promotor "Górala" zabrał głos
Boks

Tomasz Adamek w KSW? Promotor „Górala” zabrał głos

Tomasz Adamek

Coraz ciekawiej robi się w polskim środowisku sportów walki. Jak donosi Polsat Sport, były mistrz świata dwóch kategorii wagowych, Tomasz Adamek (51-5, 30 KO) otrzymał ofertę walki dla federacji KSW. Co ciekawe, „Góral” wcale nie musiałby przechodzić do nowej dyscypliny, a starcie odbyłoby się na zasadach zawodowego boksu. 

BeltorGłos w sprawie ewentualnego występu Adamka w KSW zabrał m.in. Mateusz Borek, który pomaga w prowadzeniu kariery pięściarza z Gilowic. Jego zdaniem: – Nie wiem, czy walka toczyłaby się w klatce czy na ringu, ale na pewno na zasadach pięściarskich. Pomysł zbliżony do tego, co mogliśmy obserwować podczas walki Conora McGregora z Floydem Mayweatherem w Las Vegas. Maciej Kawulski (przyp. red. – współwłaściciel KSW) ma już pewną koncepcję, a ja jej wysłuchałem w skupieniu. Darzę go ogromną sympatią, a on naprawdę wie w jaki sposób wypromować wydarzenie i jak je sprzedać.

Czy Adamek rozważy propozycję ze strony KSW? – Walka na pewno nie odbyłaby się w formule MMA. W grę wchodzi tylko i wyłącznie boks – dodał Borek

Jak na razie „Góral” rozpoczął przygotowania na Florydzie do kolejnego starcia. Ostatni raz kibice mogli podziwiać go w ringu 24 czerwca na gali Polsat Boxing Night 7 w Ergo Arenie, gdzie pewnie wypunktował on Solomona Haumono.

 

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Czy Joanna Jędrzejczyk odzyska pas mistrzyni UFC?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.