Ibragimov do Kijańczuka: Byłeś zuchwały wyzywając mnie do walki, zróbmy to 16 lutego!
Beltor News

Ibragimov do Kijańczuka: Byłeś zuchwały wyzywając mnie do walki, zróbmy to 16 lutego!

Khadis Ibragimov (7-0) zaproponował wstępną datę pojedynku Rafałowi Kijańczukowi (7-0). Mistrz M-1 Global w kategorii półciężkiej chciałby zmierzyć się z „Kijaną” już 16 lutego. Zawodnik Team Beltor wyzwał go do walki 15 grudnia, po efektownym zwycięstwie z Gigą Kukhalashvilim

Kijańczuk w 2018 roku zwyciężył ekspresowo siedmiu kolejnych przeciwników i ustawił jako pierwszy w kolejce do pasa cenionej rosyjskiej organizacji. Chełmianin przyznał, że kolejną walkę chciałby stoczyć bliżej wiosny, ale niewykluczone, że przystanie na propozycję Ibragimova i do starcia mistrzowskiego dojdzie już w lutym.

– Byłeś zuchwały wyzywając mnie do walki, zróbmy to 16 lutego! Liczę, że walce jesteś nie gorszy niż w rzucaniu wyzwań. Jeżeli potrzebujesz pasa to chodź i go sobie weź. Ja zrobię co w mojej mocy by temu zaradzić – napisał na Instagramie Khadis Ibragimov.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Czy Rafał Kijańczuk w 2019 roku zdobędzie tytuł mistrza M-1 Global?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.