Dawid Mirkowski podsumowuje występ na The World Games 2017
Beltor News

Dawid Mirkowski podsumowuje występ na The World Games 2017. Wraca we wrześniu

Dawid Mirkowski Beltor

Zawodnik Team Beltor, Dawid Mirkowski, chciał zwojować ring na Igrzyskach Sportów Nieolimpijskich, które w niedzielę zakończyły się we Wrocławiu. „Mirko”, który przez długi okres przygotowywał się do zawodów w muay thai, w pierwszej walce turnieju, trafił jednak na mistrza świata – Ivana Georgeva

Mirkowski WG 2017Młody zawodnik Garudy Muay Thai Warszawa po trzech rundach przegrał decyzją sędziów 2:1. Po walce Mirkowski zabrał głos na temat swojego występu we Wrocławiu. – Ciężko mi się o tym pisze ponieważ uważam, że były to zawody do których w przygotowania wkładałem całe serce. Rosjanin jest aktualnym mistrzem świata a także jest sporo starszy. Nie sądzę że zawinił brak przygotowań. Zabrakło mi doświadczenia które Rosjanin bardzo dobrze wykorzystał. Dziękuje wszystkim którzy trzymali za mnie kciuki. Zawsze czuje was mocno na plecach i wiem, że jesteście ze mną. Po tych zawodach doczekałem się w koncu małego urlopu od startów. Odpocznę, porobię siłownię i we wrześniu będę wyższy i większy! – wyznał. 

Dawid Mirkowski (Beltor Team)

 

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Czy Joanna Jędrzejczyk odzyska pas mistrzyni UFC?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.